Hakkımızda

Gold & Gold, merkezi İstanbul’da bulunan bir altın mücevher üreticisi ve toptancısıdır. Gold & Gold’un kurucuları 1974 yılından beri kuyumculuk mesleğinin içindedir. İlk atölyesi 1974 yılında İstanbul, Çemberlitaş’ta açılmıştır. Şirketimiz 2017 yılına kadar “Oray Kuyumculuk” adı altında faaliyet göstermiştir. Çalışkan ve profesyonel ekibi, iş ahlakı ve güvenilirliği sayesinde şirketimiz kendini sektörde kanıtlamış olup sektörün liderlerinden biri olarak kuyumculuk sektörüne yön vermeye devam etmektedir.

İlk günden bu yana şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlamak adına “ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Şirketimiz özel talepleri memnuniyetle karşılar ve müşteri ilişkilerine çok önem vermektedir. Bu bağlamda şirketimiz %100 memnuniyet garantisi sağlamak için sürekli olarak kendini organize etmeye devam etmektedir. Böyle bir iş ahlakı ile Gold & Gold, yerel ve küresel olarak geniş müşteri havuzunun özel ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli çaba göstermektedir. Gold & Gold, her ürününün sektör tarafından kabul edilen en yüksek standartları karşılamasını sağlamak için büyük çaba harcar.

Şirketimiz ürünlerini büyük bir özen ile toptan üretir, lojistiğini ve pazarlamasını yapar. Ürünlerimiz 14 Ayar altından oluşur ancak bunlarla sınırlı değildir. Firmamız siparişe göre farklı ayarda ürünler üretebilmektedir.

“Karşılıklı güven” ilkesi şirketimizin önemli bir parçasıdır. Gold & Gold her müşterisiyle güven bağını oluşturup bu bağı sürdürmeye dikkat eder. Şirket olarak geniş ürün yelpazesi ile çok çeşitli takıları erişilebilir, rekabetçi ve toptan fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübemizi ve bilgi birikimimizi yanımıza aldık, sektörde her zaman bir adım önde olmak için ilerliyoruz.